Witam moich kochanych książkoholików (z wyjątkiem :*) ! Dziś oficjalnie mamy pierwszy dzień wakacji ! <dziki taniec szczęścia> Z ra...

SELFIE TAG wącham_książki!!!

Witam moich kochanych książkoholików (z wyjątkiem :*) !
Dziś oficjalnie mamy pierwszy dzień wakacji ! <dziki taniec szczęścia> Z racji tego piszę do was z łóżka, w piżamie z maseczką na twarzy, słuchając ukochanego zespołu. KLIK .Wyglądam jak taki mały potworek błotny. Przepraszam za brak recenzji w ostatnim czasie, ale końcówka roku szkolnego robi swoje. Ku własnemu zdziwieniu- mam pasek na świadectwie. A jak tam wasze świadectwa? ^^ Wakacje to czas, kiedy czytamy to co chcemy a nie musimy..Więc nadrobię recenzje. W ramach lepszego kontaktu  z wami postanowiłam zrobić w postacie pisemnej SELFIE TAG popularny teraz wśród vlogerów. Nie ma to nic wspólnego z moim zdjęciami. Będę odpowiadać na pytania. Nie przedłużając!

1. Jaka jest twoja najlepsza cecha fizyczna?
Możecie się śmiać lub nie...ale jest to moja pupa. Może się to wydawać dziwne, ale po co być normalnym. Chodzi o to, że ona podoba mi się w sobie od zawsze i nic jej nie brakuje wdg. mnie. Podoba mi się taka wysportowana i zgrabna. Jak dla mnie to jest idealna.

2. Gdybyś mógł odwiedzić jakiekolwiek miejsce na ziemi to gdzie byś pojechał i dlaczego tam?
Odpowiedź, która nikogo nie zaskoczy- największa biblioteka! Mogłabym całymi dniami hasać między regałami pełnymi książek, wśród cudownego zapachu. Zbudowałabym sobie domek z książek i codziennie zwiedzała nowy zakątek raju. A drugim takim miejscem jest Australia. Bo....RAFA KORALOWA! Cud na Ziemi. Nurkowanie na Wielkiej Rafie to marzenie od dzieciństwa, od kiedy pamiętam..Dlatego wybiorę się tak, jak tylko będzie taka możliwość.

3. Co potrzebujesz żeby poczuć się lepiej gdy jesteś chory?
Mleko z miodem i masłem. Najsmaczniejsze, domowe lekarstwo świata, które kojarzy się z dzieciństwem. Lekarstwo ma być skuteczne, nie smaczne, ale nie w tym przypadku. Cudowny smak i słodycz połączony z niebywałą skutecznością. A z takich mniej jedzeniowych to poduszka, którą dostałam od przyjaciółki jeszcze w podstawówce. Jest bardzo mięciutka i ma cudowny kształt. I wiele pięknych wspomnień, które odganiają chorobę. No i dobrze się na niej śpi.

4. Jaką jedną poradę dałbyś młodzieży i dlaczego?
Bądźcie sobą. Indywidualność w tym świecie to rzadkość. Więc nie idźcie jak te owce za stadem i bądźcie wyjątkowi. To naprawdę się ceni. Nie upodabniajcie się do innych bo to jest modne. Nie-e. Nie o to tu chodzi. Potęgujcie prawdziwych siebie i swój charakter, swoje racje, swoją osobowość. Ludzie mają was polubić takimi, jakimi jesteście a nie takim jakimi macie w ich oczach być. W odpowiednim czasie będzie to zdecydowanie wynagrodzone, kiedy znajdą się te wyjątkowe osoby, które są i kochają za to, że jest się właśnie sobą. I to jest piękne. Jest też bardzo ciężkie. Ale głowa do góry. Z czasem to się wynagrodzi i tylko będziecie z siebie mega dumni.

5. Jak myślisz jakim zwierzęciem byłeś/mógłbyś być w swoim poprzednim wcieleniu?
To pytanie jest za trudne. Zdecydowanie z trudne. Na pewno to było zwierze wodne. Bo osobiście kocham wodę. Ale nie ryba. Jakiś ssak. Myślę, że delfin. Są urocze. I mają dużo energii i pływanie sprawia im dużo przyjemności i zabawy jak mi.

6. Gdybyś mógł cofnąć się w czasie co byś zmienił?
Jest kilka rzeczy, które czasami chciałabym zmienić. Są to nawet świeże rzeczy. Jednak po krótkim rozmyślaniu zawszę dochodzę do wniosku, że niby nie to, co było, to nie byłabym sobą. Zdecydowanie nie. Wszystko co mnie spotkało, wszystkie osoby, które pojawiły się w mim życie w mniejszy lub większy sposób ukształtowały mnie, mój charakter. Tak więc nie zmieniłabym niczego, ponieważ lubię siebie taką jaką jestem.

7. Co robisz dla rozrywki w weekendy?
Jestem w liceum, więc weekend to rzecz prawie święta. Oczywiście czytam książki. Akurat tego można się domyślić. Nie licząc tego spotykam się z moimi ukochanymi przyjaciółmi bądź spędzam czas z rodzeństwem. Tak naprawdę różnie bywa. Wszystko zależy od dnia, pogody, humoru i nastroju.

8. Co denerwuje Cię w miejscu gdzie pracujesz?
Jak już wspinałam wyżej, chodzę do liceum. Nie pracuję. Jeszcze. Niedługo zaczynam, więc się dowiem co mi nie pasuje.

9. Nie mogę żyć bez............
Wiadomo- bez przyjaciół, rodziny, ale to chyba jak większość. Z takich moich rzeczy i "nierzeczy" to wiadomo- książki. Bez książek zdecydowanie nie potrafię. Książki to swojego rodzaju ucieczka, odpoczynek od problemów życia codziennego. I drugą taką rzeczą jest pływanie, czyli to, co kocham. Pływam z zapałem od kilku dobrych lat w miejscowej "drużynie". Miejscowość, w której mieszkam nie jest jakoś wielce ogromna, więc i basen nie oferuje sekcji pływackiej, ale i tak kocham to co robię. Mam dzięki temu czym się pochwalić, co pokazać bo nie każdy potrafi pływać technicznie (nie jakoś wielce zawodowo) wszystkim stylami. Bez pływania nie wyobrażam sobie życia.

10. Jakbyś mógł mieć jedną super moc w swoim życiu to jaka by to była super moc?
Super moc...Wydaje mi się, że moc leczenia, ale nie ran fizycznych lecz nieraz tych dużo cięższych- psychicznych. Dużo gorzej pozbyć się rany na duchu, niż na ciele. Przydałby się coś takiego. Wtedy mogłabym pomóc ogromnej ilości osób. Tak jak w "Dotyku Julii" są dwie bliźniaczki- jedna leczy rany fizyczne, druga te na duchu. Taki duet byłby idealny.

No to koniec tych wypocin. Gratuluję temu, kto przeczyta całość. Mam nadzieję, że przez to choć trochę uda wam się mnie poznać.
Serdeczni pozdrawiam! :*0 komentarze: