Wczoraj  przyszła do mnie długo wyczekiwana (2 dni) paczka z książkami. Wielka paka z zawartością składającą się z 8 książek (niestety poło...

Nowe Skarby!

Wczoraj  przyszła do mnie długo wyczekiwana (2 dni) paczka z książkami. Wielka paka z zawartością składającą się z 8 książek (niestety połowa tylko moja).


Jak widać na zdjęciu książki były zamawiane na stronie Aros.pl. Jest ton dyskont książkowy. Można kupić tam książki po dużo niższej cenie niż w księgarni. Strona oferuje duży wybór pozycji, możliwość wybrania sposobu płatności i wysyłki. Książki dostajemy bardzo szybko, bardzo dobrze zapakowane i oczywiście w bardzo dobrym stanie. 

Od dłuższego czasu zamawiam książki z tej strony i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiega sprawie, bez problemów. Nie mam żadnych zarzutów do samego portalu jak i książek, które zamawiam.

Jak już wspomniałam zamówione książki nie były tylko moje. Zamawiałam je razem z Marceliną. Kolejnym książkowym nałogowcem. To była chyba największa nasza wspólna paczka do tej pory. Zdecydowanie trzeba to pobić.Zapraszam również do głosowania w ankiecie, która znajduję się po prawej stronie. Pomóżcie wybrać mi spośród propozycji, którą książkę przeczytać i zrecenzować.

Pozdrawiam serdecznie !
6 komentarzy:

 1. Fajne książki.
  Widać, ze uwielbiasz czytać książki :)
  Zapraszam http://olineypl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytanie moja miłość <3 Na pewno wpadnę do Ciebie :D

   Usuń
 2. Ostatnio też zamówiłam książki z tej strony. Ceny są o wiele tańsze. Jedyne co mnie zaskoczyło to to, że nie miały żadnych papierów w środku żeby się nie zniszczyły. Były po prostu włożone w kartonowe pudełko, ale do niczego więcej nie mogę się przyczepić :) i oczywiście zagłosowałam w ankiecie :) Obserwuje z przyjemnością :)
  http://assmelia.blogspot.com/2015/07/happy-birthaday-to-me.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zamawiałam mniejszą ilość książek to też pudełko nie było niczym wypełnione. Dopiero teraz przy ośmiu sztukach. :D

   Usuń
 3. Cześć Dziecinko <3
  http://ponad-czasem-raven.blogspot.fr/2015/07/liebster-blog-award-czyli-nagroda-za.html
  Czekam.. Tęsknie.. Chcę Cię obok <3

  OdpowiedzUsuń